Sposób na bezsenność. 5 prostych ćwiczeń, które ułatwią Ci zasypianie

Gdy pracowałam 8 godzin dziennie przy biurku, ból pleców potrafił być nie do zniesienia. Najgorsze były wieczory, ponieważ wtedy dolegliwości nasilały się i nie mogłam spać. Do problemów z kręgosłupem dołączyła więc bezsenność. Nie dość, że ból nie pozwalał mi usnąć, to jeszcze budziłam się kilka razy w nocy.

Bezsenność
Udostępnij Zdroweplecy.net

Sposób na bezsenność

Postanowiłam coś z tym zrobić, bo ból kręgosłupa i brak snu bardzo pogorszyły moje samopoczucie. Byłam nie tylko obolała, ale i zmęczona. W poszukiwaniu skutecznego sposobu na pozbycie się tych dolegliwości, trafiłam na ćwiczenia rozluźniające.

Te ćwiczenia znacznie poprawiły komfort mojego życia. Teraz polecam je osobom, które zmagają się z podobnym problemem

Ćwiczenia na bezsenność
Udostępnij Zdroweplecy.net

Jak szybko zasnąć, gdy bolą plecy?

Pomocna okazuje się być gimnastyka, którą możesz wykonywać na łóżku. Zestaw ćwiczeń, który prezentuje poniżej, rozluźni Twoje mięśnie i pozwoli Ci wyciszyć się po ciężkim dniu. Zaśniesz w ciągu kilku minut!

Nie bagatelizuj bólu pleców i bezsenności

Jeśli zmieniłeś tryb życia i zacząłeś regularnie ćwiczyć, ale nadal masz uciążliwe dolegliwości bólowe, koniecznie udaj się do lekarza lub fizjoterapeuty!

Sposoby na bezsenność
Udostępnij Zdroweplecy.net
Źródło i fotografie: brightside.me

Cześć, jestem Basia

Skoro czytasz ten artykuł to znaczy, że choć raz mocno bolały Cię plecy.Znam to uczucie, dlatego chcę dzielić się z Tobą poradami i ćwiczeniami. Razem pokonamy ból!

Znajdź mnie na: