Kategorie ĆwiczeniaPoradyWady postawy

Pobiła rekord świata w przechodzeniu pod poprzeczką. Nie uwierzysz, jak nisko zeszła

Każdy kojarzy zabawę, w której przechodzimy pod zawieszaną coraz niżej poprzeczką – przez niektórych nazywana jest limbo. Do sieci trafiło w ostatnim czasie nagranie z udziałem dziewczyny, która w tym zadaniu nie ma sobie równych. Świadczy o tym chociażby fakt, że została okrzyknięta rekordzistką świata. Ta to musi mieć dopiero zdrowe plecy!

Przechodzenie pod zawieszoną poprzeczką. Na czym polega zabawa?

Kijek (poprzeczka) jest zawieszany na określonej przez uczestników zabawy wysokości. Jeśli nie mamy takiej możliwości, może być trzymany przez dwie osoby. Każda z osób musi przejść pod poprzeczką tak, by jej nie dotknąć. Małe dzieci zazwyczaj pokonują przeszkodą na czworaka, podczas gdy dorośli wyginają się do tyłu przemieszczając się pomału do przodu. Próba zostaje zaliczona, kiedy nie dotkniemy kijka i nie upadniemy na ziemię podczas przejścia. Osoby trzymające kijek zmieniają się z przechodzącą by każdy mógł spróbować. Po zaliczeniu próby następuje obniżenie poprzeczki do momentu. Uczestnik zabawy, któremu się to nie uda, odpada.

Pobiła rekord świata w przechodzeniu pod poprzeczką. Nie uwierzysz, jak nisko zeszła
fairchild.af.mil

Rekord świata w przechodzeniu pod poprzeczką. Jak ona to zrobiła?!

Niespełna tydzień temu do sieci trafiło nagranie, na którym widać dziewczynę, Ellen DeGeneres,  próbującą przejść pod niewiarygodnie nisko zawieszoną poprzeczką. Co więcej, udało jej się tego dokonać i to bez większego wysiłku! Z nagrania dowiadujemy się również, że w ten sposób pobiła rekord świata.

W dalszej części nagrania widzimy inną dziewczynę, która postanowiła „przejść” pod… krzesłem na lotnisku! Jej niezwykłe dokonanie zarejestrował na nagraniu mąż.

Dziewczyny są niesamowite! To po prostu trzeba zobaczyć!

How low can she go? (World Record Limbo Girl)

How low can she go? (World Record Limbo Girl) Credit – ViralHog

Publiée par Road 2 Professional DJ sur Dimanche 9 février 2020

Źródła: www.facebook.com
Fotografie: www.facebook.com